Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

wtorek, 13 lutego 2018

BIAŁO-SZARY POKÓJ DLA RODZEŃSTWA. NASZE PROJEKTY.

   Trochę czasu minęło od naszego ostatniego posta. Nazbierało się też nowych, fajnych realizacji do opisania. Obiecujemy wszystko nadrobić mimo, że pracy jest moc i na pisanie na bieżąco nie zawsze starcza czasu.
   Dzisiaj chcemy Wam pokazać projekt do którego mamy szczególny sentyment. Jakoś tak ten wystrój kojąco na nas działa i budzi pozytywne emocje. Wbrew oszalałemu ostatnio(?) światu.
   Pomieszczenie jest dość nietypowe, ponieważ bardzo długie i wąskie - ma 5 m długości i niecałe 3 m szerokości. Przeznaczone jest dla rodzeństwa - dziewczynki i chłopca w wieku szkolnym. Docelowo dzieci będą miały osobne pokoje, więc całość musieliśmy zaaranżować tak, żeby później meble można było rozdzielić.


Zgodnie z sugestią mamy stworzyliśmy dla każdego z dzieci oddzielny kącik. I do pracy i do spania. Do każdego z łóżek przylega duży regał. Szafki otwierane są w systemie tip-on. Całość zaprojektowana jest tak, żeby w przyszłości można było rozdzielić także łóżka. Dolny regał składa się z dwóch modułów: 2 i 3-częściowego. Przy podziale zostanie regał 2-częściowy, podpierający górne łóżko. Druga część regału będzie osobnym, niezależnym modułem. Drabinka zostanie zdemontowana i z boku można będzie dostawić schodki.

Biurko z serii 5Color by Colorato. Wersja z szufladami.

Biurko wg indywidualnego projektu.

Pod oknem, po przeciwnych stronach pokoju umieściliśmy biurka oraz zestaw podręcznych szafek na książki i różne drobiazgi. Biurko pod samym oknem oparte jest na wiszących szafkach. 
Cały pokój jest bardzo jasny. Dwie ściany są białe, a jedna, dla kontrastu ma tapetę z kolorowymi akcentami.Natomiast ściana z oknem ma ciemno szary kolor. Taki zabieg pozwala optycznie skrócić pomieszczenie.

Colorato - indywidualny projekt pokoju dziecięcego.

I jak Wam się tym razem podoba? ;-)

4 komentarze:

 1. Wow, super - wygląda genialnie!!! Bardzo podoba mi się ta tapeta:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba pomysł z szarą ścianą z kolorowymi dodatkami :) Poza tym pokój wygląda bardzo ciekawie, pomysłowo. Na pewno rodzeństwo będzie się w nim dobrze czuło

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowicie wygląda ta wzorzysta ściana! Świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny i bardzo kreatywny projekt.

  OdpowiedzUsuń