Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

czwartek, 14 lutego 2013

Nasze ralizacje. Pokój małego artysty.

Zadanie było trudne. Mały artysta plastyk we wnętrzu z licznymi skosami pod zadziwiająco różnymi kątami. Tu ukłon w stronę architektów ceniących sobie formę (maksymalnie skomplikowaną) ponad wszystko. Bez Was nasze życie byłoby nudne!:-).
Wracając do meritum - potrzebna była duuuża szafa pod skosem, łóżko (pod skosem), biurko i kilka półek na drobiazgi. Do dyspozycji jedna, prosta ściana bez nispodzianek.
Wyszło tak:


Tu  wkomponowaliśmy szafę. Od góry musiało pozostać trochę wolnego miejsca ze względu na nawiew.

Rozwiązanie wnętrza oczywiście zgodne z sugestiami i potrzebami klienta.

Również na życzenie klienta, biurko stanęło na jedynej prostej ścianie. Po lewej stronie umieściliśmy panel malowany farbą magnetyczną i tablicową. Dla ożywienia ciemnej plamy, powiesiliśmy trzy kolorowe ramki.
Na tablicy można oczywiście pisać i rysować, ale także przyczepiać za pomocą magnesu rysunki młodego artysty lub rodzinne zdjęcia. Można do tego wykorzystać także wnętrza kolorowych ramek.

Z prawej strony stanął kontenerek z trzema szufladami. Przykryliśmy go poduchami, aby mógł służyć także jako siedzisko. Powyżej, na bezpiecznej wysokości zawisły półki na drobiazgi.

Po przeciwnej stronie, pod skosem stanęło łóżko z dwoma szufladami. Za zagłówkiem pozostała wolna przestrzeń wynikająca z układu ścian. Tam dopasowaliśmy skrzynię-schowek otwieraną do góry. Jej przdłużeniem jest mini-regał służący także jako stolik nocny.

Wszystkie elementy wyposażenia oparte są na naszej serii mebli 5Color by Colorato. Tutaj w połaczeniu kolorystycznym: jasnoszary, żółty i dąb bielony.

Tak wygląda schowek za łóżkiem.

Mamy nadzieję, że Wam się podoba:-).