Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

sobota, 28 lipca 2012

"Coloratowy" Koziol w Poznańskim Starym Browarze.

Przelatując ostatnio w dzikim pędzie przez Poznań udało nam się na chwilę zahaczyć o Stary Browar. W holu nowej części akurat była wystawa niemieckiej firmy Koziol, która właśnie obchodzi swoje 85-lecie. Jakby nie liczyć,  od 1927 roku Koziol produkuje swoje designerskie "plastiki". Zatrudniając najlepszych projektantów dba o to, żeby szczotka do mycia butelek także sprawiała nam radość - z używania i podziwiania jednocześnie.

Rudolf', proj.: Michael Neubauer
photo: a.domanska

Kolorowe przedmioty codziennego użytku mają za zadanie urozmaicać i uprzyjemniać nasze znojne życie. Wiele z nich sprowokuje uśmiech na naszej twarzy. Wiele zmusi do myślenia i zastanawiania się na różnymi możliwościami wykorzystania.

Spicies, proj.: Yar Rassadin
photo: a.domanska

Kolorowe przedmioty wołają: uśmiechnij się! Bądź kreatywny! Jesteśmy po to, żeby Twoje życie było wesołe! Zagraj w warcaby solniczką i pieprzniczką!:-). Biżuterię powieś sobie na... drzewie!. 

Spicies, proj.: Yar Kassadin
photo: a.domanska

Firma podkreśla, że wielu już próbowało  kopiować jej produkty, ale ona ciągle pozostaje w awangardzie. Bardzo duży nacisk kładzie też na ekologię. Wszystkie poprodukcyjne odpady nadają się w 100% do recyklingu, a wykorzystane do produkcji termoplastyczne tworzywo  nie zawiera szkodliwych substancji.

PI:P Collection; proj.: Michael Neubauer
photo: a.domanska

Patrząc na produkty firmy Koziol odnosi się wrażenie, że jej celem jest to abyśmy wszyscy dobrze się bawili - odbiorcy, projektanci i pracownicy firmy. Założenie godne naśladowania:-).

Aroma, proj.: Matteo Thun
photo: a.domanska

Ładne, dowcipne i funkcjonalne zarazem.
Leaf, proj. Cairn Young
photo: a.domanska

Wszystkie produkty występują w różnych wersjach kolorystycznych.
Po prostu wybierz taki, jaki lubisz.
photo: a.domanska

Dowcipne przedmioty, dowcipny sposób prezentacji:-).
Podobało nam się (no może poza wszechobecnym napisem: Nie dotykać!)
photo: a.domanska