Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

poniedziałek, 8 października 2012

Nasze projekty. Meble do Concordia Design.

Dzisiaj chcielibyśmy Wam zaprezentować meble, które projektowaliśmy i wykonaliśmy dla jednego z naszych klientów. Biuro firmy mieści się w prestiżowym budynku Concordia Design w Poznaniu.
Od klienta mieliśmy wytyczne: "Ma być fajnie". Poza tym musieliśmy się dopasować do stylu foteli i kanapy, które klient już posiadał. Miało być też sporo szaf na różnego rodzaju dokumentację: segregatory, rulony z projektami, itp. Pomieszczenie ma około 50m2 i bardzo duże okna. Jest wykończone, jak cały budynek w industrialnym stylu. Oto, co nam wyszło:

photo: a.domanska

Postawiliśmy na styl vintage. Chcieliśmy, żeby meble wtopiły się w otoczenie, ale nie zmyły się z nim. Miały mieć ciekawą formę, ale bez zbędnej przesady. Postawiliśmy na trzy kolory i drewno.

photo: a.domanska

Wykorzystaliśmy biały, jasny błękit i szary w połączeniu z okleiną drewnianą. Nogi i uchwyty zostały polakierowane na czarno.

photo: a.domanska

Ze względy na ilość i wielkość okien, w pomieszczeniu najbardziej sprawdziły się różnego rodzaju komody. Część z szufladami, część z drzwiami i tylko jedna otwarta, ponieważ klient chciał, żeby większość "biurowego bałaganu" można było schować.

photo: a.domanska

Poza tym, dodaliśmy jeszcze trzy szafy: dwie na dokumenty i jedną na wierzchnie okrycia. Stanęły w jednym rzędzie tworząc pastelową mozaikę.

photo: a.domanska

Do tego wszystkiego jest jeszcze wielki stół do pracy na samym środku, ale nie pokazujemy go tutaj, bo zdjęcie kiepsko nam się skomponowało:-). Mamy nadzieje, że reszta Wam się podoba:-).