Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

piątek, 4 października 2013

Nasze ralizacje. Tu mieszka (przyszła) gwiazda rocka.

Tak. Tu mieszka przyszła gwiazda rocka. Wirtuoz gitary, 14-letni Max. Jak powszechnie wiadomo, wiek ten jest trudny da samego zainteresowanego jak i jego otocznia. Dominującym kolorem, przez pryzmat którego człowiek patrzy wtedy na świat jest oczywiście czarny. No i co z tym fantem zrobić?
Spróbowaliśmy :-). Udało się wynegocjować grafit i.....pomarańcz (ale to już przy intensywnym współudziale mamy-Ani w negocjacjach).
Oto co z tego wyniknęło...


Pokój nie jest duży, ale w domu jest dodatkowa garderoba, więc wykorzystaliśmy tylko jedną szafę na podręczne, sezonowe rzeczy. Duże, pełnowymiarowe łóżko ma dwie bardzo pojemne szuflady, w których poza pościelą można zmieścić "różne różności". Na ścianie wisi niewielki, pomarańczowy kubik pełniący rolę stolika nocnego. Lubimy ten patent, bo mini-regał spełnia swoją zadanie - można na nim położyć książkę, kubek z piciem czy inne drobiazgi, a nie zagraca pomieszczenia i pozwala bez problemu funkcjonować obu szufladom łóżka.Po przeciwnej stronie, bliżej okna i tym samym - naturalnego światła, stanęło biurko. Zaraz obok regał postawiony na komodzie z dwoma głębokimi szufladami. Nad biurkiem zaprojektowaliśmy półki na podręczne książki, zeszyty i drobiazgi.

Regał na kontenerku z szufadami oraz biurko z serii 5Color.

Meble z serii 5Color by Coorato.


Cieszy nas fakt, że udało się wynegocjować trochę koloru, bo dzięki temu pomieszczenie uzyskało swój niepowtarzalny charakter.