Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

czwartek, 5 lipca 2012

Meble dziecięce. Jak to robią Włosi?

Przede wszystkim Włosi mają dłuuugą tradycję. Są od wieków uzależnieni od szeroko pojętego piękna, co w tym kraju widać na każdym kroku. Projektowanie pięknych przedmiotów jest ich narodowym sportem. A ponieważ wiedzą, że cały świat bacznie obserwuje każdy ich krok w tej materii, najprawdopodobniej do końca tego świata nie spoczną na laurach. Otoczenie dzieci traktują z równą powagą, jak otoczenie dorosłych.

photo: Siloma

Liczne fabryki prześcigają się w pomysłach na aranżacje dziecięcych i młodzieżowych pokoi i pilnie pracują nad coraz to bardziej doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi oraz połączeniami kolorystycznymi. Zawsze z doskonałym efektem.

photo: Dielle

Od ponad 15 lat śledzimy ich poczynania na tym polu i ciągle jesteśmy zachwyceni tym, co osiągają. 
Włoch planując swój dom czy mieszkanie, nie zostawia pokoju swojej pociechy na koniec. Traktuje to pomieszczenie na równi z pozostałymi i projektuje tak, żeby pasowało do reszty domu.
Pokój dziecka musi być piękny i funkcjonalny. On także jest wizytówką domu.

photo: Siloma

photo: Siloma


Przy tym wszystkim są mistrzami w organizowaniu przestrzeni. Piętrowe łóżko może zawierać w sobie także biurko i szafę, a schodki pełnią również rolę podręcznych schowków. O innych praktycznych rozwiązaniach napiszemy wkrótce.

photo: Siloma

Młodzież też nie jest poszkodowana. W nowych kolekcjach zachwycają kolorystyczne akcenty ożywiające wnętrza. Uchwyty o fantazyjnych kształtach nadają bryłom bardziej nieformalnego wyglądu. Mając do wyboru około 20 kolorów frontów, tyleż samo rodzajów i kolorów uchwytów oraz kilkaset brył , można za każdym razem osiągnąć niepowtarzalne efekty. 
photo: Siloma

W ostatnich kolekcjach młodzieżowych, podobnie, jak i w tych dla dorosłych dominuje szary z żółtymi lub pomarańczowymi dodatkami.

photo: Siloma

Nasza firma posiada w swojej ofercie między innymi meble włoskiej firmy Siloma.