Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

środa, 28 stycznia 2015

Różowo mi. Pokój dla dziewczynki. Nasze projekty.

Trochę zaniedbaliśmy naszego bloga ze względu na nadmiar pracy, ale teraz znowu wracamy z naszymi projektami. Postaramy się w najbliższym czasie umieścić tu  te ciekawsze, które przez ostatni czas mieliśmy przyjemność zrealizować.

Dzisiaj biało-różowo dla dziewczynki :-). Mamy czasem zarzekają się, że nie chciałyby tego połączenia, ale w końcu uginają się pod naporem swoich pociech. Z naszej strony proponowaliśmy pierwotnie zestawienie szaro-żółte lub biało-żółte.

Tak wygląda pokój z góry:


Widok z góry.

Pokój jest obszerny z bardzo dużym oknem tarasowym. Dzięki temu wnętrze jest jasne, z dużą przestrzenią do zabawy.

Zmodyfikowane łóżko z naszej serii Color Dream

Ponieważ w projekcie dla brata pojawiło się łóżko piętrowe, więc siostra nie dała się namówić na żadne inne rozwiązanie. Wymarzyła sobie za to, żeby na dole było miejsce do zabawy. Zaproponowaliśmy wolną przestrzeń z poduchami i kolorowymi zasłonkami. Poduchy mogą być wykorzystane do siedzenia w całym pokoju. 
Dziewczyny lubią wiedzieć, jak wyglądają :-) Stąd obok komody duże lustro. Na tej ścianie znalazło się też kilka półeczek na drobiazgi. jedna z nich pełni też rolę nocnego stolika dla górnego łóżka.

Szafa i schodki.

Na górne łóżko wchodzi się po schodkach ze schowkami. To dobre miejsce na przechowywanie drobiazgów. Obok zaprojektowaliśmy obszerną szafę z przesuwanymi drzwiami. Wewnątrz są cztery szuflady i drążek, a po drugie stronie półki. Szafa idealnie wpasowała nam się we wnękę z kominem.


Biurko z kontenerkiem stanęło na przeciwko obszernego okna tarasowego. Naturalne światło zawsze jest pożądane :-). Na kominie zaproponowaliśmy półkę w kształcie okienka na całą jego szerokość, a pod spodem wysoką szufladę.Za kominem znajduje się jeszcze regał z półkami. Z prawej strony biurka została duża wolna przestrzeń ze względu na dojście do tarasu.

Regał, kontener z szufladami i szafka.

Na ścianie obok drzwi zaproponowaliśmy niski regał z kolorowymi plecami, kontener z dwoma szufladami oraz szafkę. Cały zestaw został ujęty w kolorową ramę z grubej płyty.

A poniżej jeszcze nasza pierwotna propozycja z żółtym wykończeniem :-)