Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

poniedziałek, 10 lutego 2014

Nasze realizacje. Pokój Karoliny.

Karolina to nasza stała klientka :-). Robiliśmy dla niej pokój kilka lat temu, jak jeszcze nie była siostrą Wojtka. Teraz ma 4-letniego braciszka. Wraz z rodzicami przeprowadzają się właśnie do nowego domu. Karolina dostała piękny, duży, jasny pokój.

Pokój Karoliny. Widok z góry.

Szafę, komodę i łóżko wybraliśmy z naszej serii 5Color by Colorato. Biurko i regał zaprojektowaliśmy pod indywidualne potrzeby naszej klientki :-).

Łóżko, komoda oraz szafa z serii 5Color by Colorato.

Zamiast szarego, który bardzo lubimy :-), na życzenie klientki zastosowaliśmy beżowy w połączeniu z pomarańczowym. Dzięki temu zabiegowi pokój uzyskał ciepłą tonację. Karolina to dziewczyna, więc na ścianę zaproponowaliśmy "dziewczyńską" tapetę Mr Perswall.

Tapeta firmy Mr Perswall z roślinnymi motywami.

Ponieważ nasza klientka jest już nastolatką, więc do nauki potrzebuje dużego biurka. Takie zaprojektowaliśmy. Narożne, zaokrąglone, wygodne. Każdy bałagan się na nim zmieści :-). Dodatkowo jest też nasza ulubiona szafka na kółkach z trzema szufladkami. Można ją sobie postawić w dowolnym miejscu. Dzięki blokowanym kółkom mamy gwarancję, że szafka nie odjedzie nam w siną dal.

Biurko i szafka na kółkach. Nad biurkiem dodatkowo pomarańczowa i beżowa półka na najbardziej potrzebne rzeczy. W razie potrzeby półki można sobie dodawać tworząc na ścianie kolorowe układy.

Regał na książki jest duży. Ma szerokość 120 cm. Żeby był praktyczny, a z drugiej strony nie był wizualnie nudny, zamykane szafki mają różną wielkość. Pomarańczowe uchwyty też dodają mu uroku :-). Co myślicie?

Regał na książki.