Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

niedziela, 21 października 2012

Łóżka piętrowe mogą być ładne. Część I.

Dzisiaj postanowiliśmy lekko:-) poruszyć problem piętrowych łóżek. Ponieważ sami jesteśmy tematem żywotnie zainteresowani, więc od czasu do czasu spoglądamy, co się na naszym, krajowym rynku dzieje. No cóż. Nie dzieje się za dobrze. Znakomita większość, to ciągle brzydkie, sosnowe konstrukcje, które przypominają prycze.
Czy może być inaczej? Tak. Popatrzcie sami. Możliwości jest bez liku:-).

photo source Siloma. Łózko w naszej ofercie.

Jeżeli nasze dziecko koniecznie chce spać trochę wyżej, niż przeciętny obywatel, to możemy sprezentować mu np. łóżko z biurkiem pod spodem. Rozwiązanie idealne do małych pokoi. Dzięki takiemu rozplanowaniu zawsze można wygospodarować trochę miejsca na zabawę.

photo source: Siloma.

Jeżeli musimy zmieścić w pokoju dwoje dzieci, to dobrym rozwiązaniem jest piętrowe łóżko z mini-garderobą pod spodem. Schodki prowadzące na górny poziom spełniają także rolę wygodnych schowków.
W tym wypadku drugie łóżko jest oddzielnym elementem, który w razie konieczności można przestawić w inne miejsce.

Łóżko piętrowe firmy Siloma, Mediolan 2012.
photoa,domanska

W jednej z naszych realizacji, na życzenie klienta zaprojektowaliśmy szereg głębokich regałów na kartony z drobiazgami oraz książki. To także przykład możliwości zagospodarowania przestrzeni.

projekt Colorato

Końcowy efekt naszego projektu-).
photo: a.domanska

Ponieważ temat jest bardzo szeroki, więc... cdn.:-). Napiszemy jeszcze o innych rozwiązaniach do pokoju dla dwójki lub trójki dzieci.