Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

środa, 20 maja 2015

Łóżko piętrowe z szafą, regałem i schodkami.

A tak naprawdę, to łóżko piętrowe z szafą, regałem, półką, szafką z drzwiczkami i schodkami pełniącymi także funkcję regału. Uff... Chyba opisaliśmy wszystkie funkcje tego kombajnu.
A! Jeszcze wnętrze szafy. Tak, jak w pozostałych naszych modelach szafa ma na dole dwie szuflady o wysokości 16 cm - takie idealne na gatki i skarpetki :-) oraz po prawej stronie półki a po lewej - drążek. Oczywiście, jak ktoś ma ochotę na inne wyposażenie wnętrza, to wystarczy nam to zasygnalizować. Teraz robimy np. wnętrze szafy z czterema szufladami i drążkiem po lewej, a po prawej stronie będą cztery wysuwane koszyki.
Ponieważ samo łóżko można zobaczyć na naszej stronie http://www.colorato.pl/lozko-z-szafa-regalem-i-schodkami, więc w tym poście postanowiliśmy pokazać propozycję aranżacji pokoju z wykorzystaniem tego modelu. 
A oto ona :-)Oczywiście są dwie wersje tego modelu - ze schodkami po lewej i ze schodkami po prawej stronie.
Wersja ze schodkami po lewej stronie.

Wersja ze schodkami po prawej stronie.

W naszej aranżacji, jako dopełnienie wykorzystaliśmy biurko z kontenerkiem, regał o szerokości 100 cm i dwa regały otwarte o szerokości 50 cm każdy - wszystkie z serii 5Color by Colorato.

Regał powiesiliśmy 30 cm nad podłogą, więc longboard znalazł(a) swoje miejsce :-).

Po przeciwnej stronie powiesiliśmy 2 otwarte regały i dodatkowo dwie szafki z szufladami - bardzo przydatna sprawa :-).

No i jeszcze jedna, istotna sprawa. Tym razem zaszaleliśmy z kolorami. Bazą jest nasz ulubiony jasnoszary, a na dodatki wybraliśmy pomarańczowy i limonkowy. Naszym zdaniem świetnie ze sobą współpracują.

A na koniec jeszcze rzut z góry: