Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

wtorek, 11 września 2012

5Color by Colorato. Kolekcja mebli dziecięcych i młodzieżowych.

Dzisiaj chcielibyśmy Wam pokazać jedną z możliwości aranżacji pokoju z wykorzystaniem naszej kolekcji 5Color by Colorato. Stworzyliśmy ją bazując na naszych długoletnich doświadczeniach w projektowaniu wnętrz dla dzieci. Nie tylko prywatnych, ale i przestrzeni publicznych. Do naszej wiedzy dołączyliśmy wiedzę    młodej, zdolnej architekt - Marysi Dziewolskiej. I oto, co nam z tego wyszło:-)

Łóżko z przesuwanym stolikiem oraz regał ustawiony na podwójnym kontenerku.

Kolekcja występuje z dwóch wybarwieniach bryły: jasnoszarej i grafitowej. Do tego dodaliśmy wykończenie okleiną imitującą drewno, która ociepla wizerunek oraz 5 pastelowych kolorów do wyboru: zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy i różowy.

Szafa po jednej stronie wyposażona jest w głęboką szufladę i drążek, a po drugiej w półki.


Ta sama szafa z jasnym i z ciemnym korpusem.

W zależności od tego, jaki efekt we wnętrzu chcemy osiągnąć, wybieramy kolor bryły i wykończenia. W mniejszym pokoju sprawdzą się jaśniejsze kolory, ale nastolatek zapewne będzie zdecydowanie wolał kolor grafitowy, jako bazę:-).

Biurko ma zawsze blat w jednym z pięciu kolorów kolekcji.

Wielką zaletą kolekcji jest to, że poszczególne bryły mogą funkcjonować oddzielnie, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją tu: http://www.colorato.pl/5color-by-colorato-light i tu: http://www.colorato.pl/5color-by-colorato-dark. Część kolekcji prezentujemy "na żywo" w naszej galerii na ul. Szewskiej 15 w Poznaniu. Wszystkie bryły można kupić poprzez nasz sklep internetowy. Cdn...:-)