Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

wtorek, 10 października 2017

NASZE ŁÓŻKA PIĘTROWE W BIELI I GRAFICIE.

 Do sprzedaży wprowadziliśmy właśnie obiecany model naszego łóżka piętrowego z serii Color Dream w biało-grafitowym wykończeniu. Ten model jest odpowiedzią na Wasze sugestie. Szczególnie dotycz to wnętrza szafy pod górnym łóżkiem. We wcześniejszych modelach szafa miała głębokość 50 cm i była podzielona na dwie części. Po jednej stronie był drążek i szuflada, a po drugiej 3 półki i także szuflada. Część miejsca z tyłu zajmował boczny regał, ale ciągle część modułu pod łóżkiem była niewykorzystana. W indywidualnych zleceniach od Was często pojawiała się prośba o możliwość zagospodarowania tego miejsca.


Tak właśnie powstała mini garderoba. Wariant podstawowy zawiera  regał z półkami, niską komodę z dwoma szufladami oraz drążek. W najbliższym czasie wprowadzimy też inne warianty - z dodatkowymi półkami, większą komodą oraz oświetleniem w środku. Obecnie cała głębokość modułu szafy może być w pełni wykorzystana i jest dużo bardziej funkcjonalna. Poza odzieżą jest w niej także miejsce na piłki, rakiety tenisowe czy deskorolki czyli cały ten bałagan, który nigdy nie wiadomo gdzie upchnąć ;-)


Wszystkie dokładne informacje i wymiary tego modelu znajdziecie na naszej stronie internetowej http://www.colorato.pl/lozko-pietrowe-z-szafa-tapczanem-i-drabinka
Pamiętajcie także, że modyfikujemy nasze meble pod indywidualne potrzeby.

Tapczanik z dwoma szufladami do łóżka piętrowego jest dostępny w zestawie, ale można go też zamówić osobno