Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

poniedziałek, 7 września 2015

Szaro-żółty pokój ze skosami. Nasze projekty.

Z trudnymi sprawami zawsze możecie przyjść do nas. Nie ze wszystkimi oczywiście. Preferujemy te dotyczące projektowania :-).

Dzisiaj kolejny pokój ze skosami. Dla chłopca, więc kolory bardziej "chłopięce". Chociaż właściwie takie rozróżnienie już coraz mniej funkcjonuje. Fakt, że nikt jeszcze nie zamówił u nas różowego pokoju dla chłopca, ale wszelkie pozostałe kombinacje już przerobiliśmy. 
Ponieważ pokoje ze skosami często bywają dość ciemne, więc wolimy stosować tam jasną kolorystykę. Szary z pastelowym żółtym dobrze ze sobą żyją, więc takie połączenie zaproponowaliśmy. Mama dodała jeszcze ze swojej strony odrobinę białego.

I wyszło tak:


Zabudowa pod skosem.

W zabudowie pod skosem zmieściliśmy całkiem dużą szafę, regał na książki, szafkę z trzema głębokimi szufladami oraz mały regał z wyjmowanymi półkami, który ma być przeznaczony na sprzęt grający. Wymiary szafy musieliśmy też dopasować do wymiarów keyboardu :-).

Biurko pod skosem.

Biurko jest duuuuże. Blat ma 260 cm, ale mieści pod sobą regał o szerokości 100 cm i cztery szuflady. Na blacie zostaje sporo miejsca na laptopy, drukarki i tym podobne sprzęty. Obok biurka jest szafka na kółkach, która może też służyć jako dodatkowe siedzenie.

Łóżko ze stolikiem nocnym.

Po drugiej stronie umieściliśmy łóżko ze stolikiem nocnym. Oba z naszej serii 5Color by Colorato. Stolik zamontowany jest na ramie łóżka i przesuwa się na kółkach, żeby swobodnie można było dostać się do szuflady łóżka. Na ścianie wiszą jeszcze dwa otwarte regały dopasowane głębokością tak, żeby słup nie przeszkadzał w korzystaniu z nich. Obok umieściliśmy jeszcze szafkę z dwoma szufladami oraz otwartą i zamykaną półkę.

Widok na pokój od strony szaf.

Staraliśmy się wszystko rozplanować tak, żeby zostało jeszcze miejsce na rozstawienie sprzętu muzycznego i oczywiście na zabawę.

Co myślicie? Wszelka konstruktywna krytyka jest mile widziana :-).

A dzisiaj, w naszym imieniu żegna się z Wami pilot Lego :-). Niebawem następna realizacja!

Do zobaczenia niebawem!