Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

wtorek, 5 czerwca 2012

Rzecz o tapetach dla chłopców, ale jednak nie tylko...

Po tapetach dla dziewczynek, postanowiliśmy rozejrzeć się za tapetami dla chłopców. Chłopaki to zawsze trudniejszy temat:-). Tak sobie szukalismy i szukaliśmy i znaleźliśmy w związku z tym zupełnie coś innego. Zachwyciły nas małe angielskie, rodzinne wytwórnie tapet dla dzieci. 

Tapeta angielskiej firmy Paperboy.

Do gustu bardzo przypadła nam firma Paperboy, która jak większośc takich firm powstała, bo jej właściciele nie mogli znaleźć fajnych tapet dla swoich synów. Chłopcy wyrośli właśnie z etapu "słodkie bobo" i chcieli już czegoś bardziej adekwatnego do ich etapu rozwojowego. Mama szukała, ale nie znalazła. Tak postanowiła, że zrobi sobie sama to czego znaleźć nie może. Jednym słowem - zastosowała się do maksymy "Potrzeba matką wynalazku". I udało się jej, co bardzo jest pocieszające. Produkty niewielkiej firmy Paperboy znane są na całym świecie. Poniżej pokazujemy kilka propozycji:


Paperboy, "zielona wersja" tapety w smoki.

Paperboy dla tych, którzy lubią zwierzaki.

Paperboy dla miłośników królików (kotów, psów, żółwi, itp.) i ich wnętrza:-)

Paperboy - inna wersja kolorystyczna.


Firma produkuje swoje wzory w różnych wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego proponuje tkaniny w takie same wzory, więc bardzo ułatwia rodzicom zaaranżowanie pokoi swoich pociech.
Nas bardzo ucieszył fakt, że taka firma ma rację bytu, bo przez gigantów to tylko mamy  wszyscy w domach tak samo (tu powstrzymamy się od umieszczenia nazwy dobrze znanej wszystkim firmy:-)). Fajnie by było, gdybyśmy w Polsce też doszli do takiego etapu, gdzie  niewielkie wytwórnie produkujące tak ładne rzeczy utrzymają się na rynku.