Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

czwartek, 24 stycznia 2013

COLOR CITY. Nasza nowa seria mebli dla dzieci.

Trochę zaniedbaliśmy blogowanie, ale w tym czasie "rodziliśmy" nasze nowe dziecko, serię COLOR CITY. Poród na szczęście nie odbył się w bólach, a był nawet całkiem przyjemny:-). My, po prostu bardzo lubimy to, co robimy.
Meble COLOR CITY skierowane są do młodszych dzieci. Takich w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Stąd więcej w nich koloru i uniwersalny, miły zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców kształt domu. Natchnieniem przy projektowaniu serii były kolorowe, skandynawskie domy.

zdj. Flickr

 Wszystkie elementy pomyślane są zgodnie z najnowszymi tendencjami w projektowaniu wnętrz i oparte są o system modułowy. Elementy są proste i można je ze sobą dowolnie zestawiać. Kompozycje podpowie nam wyobraźnia. Atutem tej serii jest nie tylko możliwość łatwej zmiany aranżacji, ale także cena.

COLOR CITY. Regały o szerokości 90 cm i wysokości 170 cm

Korpusy są do wyboru w 2 kolorach: jasnoszarym i białym. Plecy wykończone są w 5 pastelowych kolorach: pomarańczowym, różowym, limonkowym, żółtym i niebieskim.

COLOR CITY. Regały o szerokości 60 cm i wysokości 170 cm.
Fajne efekty można osiągnąć zestawiając ze sobą regały o różnych szerokościach i w różnych kolorach.

COLOR CITY. Skrzynki na zabawki.

Kolejnym elementem serii są skrzynie na zabawki z kolorowym wkładem-pudełkiem, które jest idealnym miejscem na kilka książeczek lub ulubionego pluszaka.  Pudełko można także wyciągnąć i wykorzystać do zabawy. 

Kolekcja COLOR CITY.

Obecnie w serii dostępne są też półki o szerokości 60 i wysokości 80 cm do zawieszania na ścianie. Bardzo dobrze spełnią swoją rolę, jako podręczny regał, ale są także wspaniałą ozdobą dziecięcego pokoju.

COLOR CITY w wersji orange. Z tyłu nasza ulubiona tapeta Wall&Deco.

W serii będą także dostępne biurka, łóżka, szafy, stoliki i krzesełka. Już niebawem:-).