Przejdź do głównej zawartości

COLOR CITY. Nasza nowa seria mebli dla dzieci.

Trochę zaniedbaliśmy blogowanie, ale w tym czasie "rodziliśmy" nasze nowe dziecko, serię COLOR CITY. Poród na szczęście nie odbył się w bólach, a był nawet całkiem przyjemny:-). My, po prostu bardzo lubimy to, co robimy.
Meble COLOR CITY skierowane są do młodszych dzieci. Takich w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Stąd więcej w nich koloru i uniwersalny, miły zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców kształt domu. Natchnieniem przy projektowaniu serii były kolorowe, skandynawskie domy.

zdj. Flickr

 Wszystkie elementy pomyślane są zgodnie z najnowszymi tendencjami w projektowaniu wnętrz i oparte są o system modułowy. Elementy są proste i można je ze sobą dowolnie zestawiać. Kompozycje podpowie nam wyobraźnia. Atutem tej serii jest nie tylko możliwość łatwej zmiany aranżacji, ale także cena.

COLOR CITY. Regały o szerokości 90 cm i wysokości 170 cm

Korpusy są do wyboru w 2 kolorach: jasnoszarym i białym. Plecy wykończone są w 5 pastelowych kolorach: pomarańczowym, różowym, limonkowym, żółtym i niebieskim.

COLOR CITY. Regały o szerokości 60 cm i wysokości 170 cm.
Fajne efekty można osiągnąć zestawiając ze sobą regały o różnych szerokościach i w różnych kolorach.

COLOR CITY. Skrzynki na zabawki.

Kolejnym elementem serii są skrzynie na zabawki z kolorowym wkładem-pudełkiem, które jest idealnym miejscem na kilka książeczek lub ulubionego pluszaka.  Pudełko można także wyciągnąć i wykorzystać do zabawy. 

Kolekcja COLOR CITY.

Obecnie w serii dostępne są też półki o szerokości 60 i wysokości 80 cm do zawieszania na ścianie. Bardzo dobrze spełnią swoją rolę, jako podręczny regał, ale są także wspaniałą ozdobą dziecięcego pokoju.

COLOR CITY w wersji orange. Z tyłu nasza ulubiona tapeta Wall&Deco.

W serii będą także dostępne biurka, łóżka, szafy, stoliki i krzesełka. Już niebawem:-).Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Łóżko piętrowe z szafą, regałem i schodkami.

A tak naprawdę, to łóżko piętrowe z szafą, regałem, półką, szafką z drzwiczkami i schodkami pełniącymi także funkcję regału. Uff... Chyba opisaliśmy wszystkie funkcje tego kombajnu.
A! Jeszcze wnętrze szafy. Tak, jak w pozostałych naszych modelach szafa ma na dole dwie szuflady o wysokości 16 cm - takie idealne na gatki i skarpetki :-) oraz po prawej stronie półki a po lewej - drążek. Oczywiście, jak ktoś ma ochotę na inne wyposażenie wnętrza, to wystarczy nam to zasygnalizować. Teraz robimy np. wnętrze szafy z czterema szufladami i drążkiem po lewej, a po prawej stronie będą cztery wysuwane koszyki.
Ponieważ samo łóżko można zobaczyć na naszej stronie http://www.colorato.pl/lozko-z-szafa-regalem-i-schodkami, więc w tym poście postanowiliśmy pokazać propozycję aranżacji pokoju z wykorzystaniem tego modelu. 
A oto ona :-)


łóżko piętrowe z szafą, regałem i schodkami
Oczywiście są dwie wersje tego modelu - ze schodkami po lewej i ze schodkami po prawej stronie. Wersja ze schodkami po lewej str…

Szaro-żółty pokój ze skosami. Nasze projekty.

Z trudnymi sprawami zawsze możecie przyjść do nas. Nie ze wszystkimi oczywiście. Preferujemy te dotyczące projektowania :-).

Dzisiaj kolejny pokój ze skosami. Dla chłopca, więc kolory bardziej "chłopięce". Chociaż właściwie takie rozróżnienie już coraz mniej funkcjonuje. Fakt, że nikt jeszcze nie zamówił u nas różowego pokoju dla chłopca, ale wszelkie pozostałe kombinacje już przerobiliśmy. 
Ponieważ pokoje ze skosami często bywają dość ciemne, więc wolimy stosować tam jasną kolorystykę. Szary z pastelowym żółtym dobrze ze sobą żyją, więc takie połączenie zaproponowaliśmy. Mama dodała jeszcze ze swojej strony odrobinę białego.

I wyszło tak:


Zabudowa pod skosem.
W zabudowie pod skosem zmieściliśmy całkiem dużą szafę, regał na książki, szafkę z trzema głębokimi szufladami oraz mały regał z wyjmowanymi półkami, który ma być przeznaczony na sprzęt grający. Wymiary szafy musieliśmy też dopasować do wymiarówkeyboardu :-).
Biurko pod skosem.
Biurko jest duuuuże. Blat ma 260 cm, ale mieści…

Błękitny pokój dla dziewczynek. Nasze projekty.

Od nowego roku wszedł do naszej palety nowy kolor - błękit lodowy. Troszkę się go początkowo obawialiśmy, bo wydawał się na pierwszy rzut oka bardzo zimny. Okazało się, że przy zastosowaniu odpowiednich dodatków kolor się obronił .  Bardzo dobrze wygląda z białym i różowym. Sprawdzi się też w połączeniu z żółtym. Zastosowaliśmy go w projekcie pokoju dla sióstr - 8 i 10-letniej.

Łóżko piętrowe z regałem oraz tapczanik z serii Color Dream
Pokój dziewczynek jest długi wąski. Ma prawie 4,5 m długości i niecałe 3 m szerokości.  Rzut z góry
Potrzebna była duża szafa i osobne biurko dla każdej z nich. Idealnie wpasowało nam się na jedną ścianę łóżko z regałem oraz tapczanik. Obok stanęła duża szafa z przesuwanymi drzwiami. Aż po sam sufit. Po lewej stronie za drzwiami powiesiliśmy lustro - rzecz niezwykle przydatna w pokoju dziewczynek :-). Pamiętajcie, że nasze meble możemy przystosować do Waszych, indywidualnych potrzeb - zmienić rozmiar, kolor lub funkcję, a także zaprojektować mebel wyłacznie …