Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

poniedziałek, 7 września 2015

Szaro-żółty pokój ze skosami. Nasze projekty.

Z trudnymi sprawami zawsze możecie przyjść do nas. Nie ze wszystkimi oczywiście. Preferujemy te dotyczące projektowania :-).

Dzisiaj kolejny pokój ze skosami. Dla chłopca, więc kolory bardziej "chłopięce". Chociaż właściwie takie rozróżnienie już coraz mniej funkcjonuje. Fakt, że nikt jeszcze nie zamówił u nas różowego pokoju dla chłopca, ale wszelkie pozostałe kombinacje już przerobiliśmy. 
Ponieważ pokoje ze skosami często bywają dość ciemne, więc wolimy stosować tam jasną kolorystykę. Szary z pastelowym żółtym dobrze ze sobą żyją, więc takie połączenie zaproponowaliśmy. Mama dodała jeszcze ze swojej strony odrobinę białego.

I wyszło tak:


Zabudowa pod skosem.

W zabudowie pod skosem zmieściliśmy całkiem dużą szafę, regał na książki, szafkę z trzema głębokimi szufladami oraz mały regał z wyjmowanymi półkami, który ma być przeznaczony na sprzęt grający. Wymiary szafy musieliśmy też dopasować do wymiarów keyboardu :-).

Biurko pod skosem.

Biurko jest duuuuże. Blat ma 260 cm, ale mieści pod sobą regał o szerokości 100 cm i cztery szuflady. Na blacie zostaje sporo miejsca na laptopy, drukarki i tym podobne sprzęty. Obok biurka jest szafka na kółkach, która może też służyć jako dodatkowe siedzenie.

Łóżko ze stolikiem nocnym.

Po drugiej stronie umieściliśmy łóżko ze stolikiem nocnym. Oba z naszej serii 5Color by Colorato. Stolik zamontowany jest na ramie łóżka i przesuwa się na kółkach, żeby swobodnie można było dostać się do szuflady łóżka. Na ścianie wiszą jeszcze dwa otwarte regały dopasowane głębokością tak, żeby słup nie przeszkadzał w korzystaniu z nich. Obok umieściliśmy jeszcze szafkę z dwoma szufladami oraz otwartą i zamykaną półkę.

Widok na pokój od strony szaf.

Staraliśmy się wszystko rozplanować tak, żeby zostało jeszcze miejsce na rozstawienie sprzętu muzycznego i oczywiście na zabawę.

Co myślicie? Wszelka konstruktywna krytyka jest mile widziana :-).

A dzisiaj, w naszym imieniu żegna się z Wami pilot Lego :-). Niebawem następna realizacja!

Do zobaczenia niebawem!

6 komentarzy:

 1. Super! Bardzo podoba mi się zestawienie kolorystyczne :) Lubię pastele, a w połączeniu z szarość wygląda klasycznie i elegancko. Fajnie, że biurko zostało ustawione pod oknem - dzięki temu najwięcej światła pada tam, gdzie jest potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy za miłą opinię. To miód na nasze serca :-)

   Usuń
 2. Bardzo podoba mi się taka szafa w skosie w zabudowie, gdzie i jak mogę taka zamówić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szafa jest zaprojektowana i zrobiona przez naszą firmę pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: www.colorato.pl; galeria@colorato.pl

   Usuń
 3. Takie wiszący szafy zawsze mi się podobały :) szkoda tylko, że mam rygipsowe ściany więc sobie nie poszaleje z nimi :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiszące szafki zawsze wyglądają nieco lżej, niż tradycyjne, stojące na ziemi. I kurz łatwiej wygarnąć :-).

   Usuń