Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

wtorek, 23 kwietnia 2013

Nasze realizacje. Kolorowy pokój nastolatka.

Pokój dla dwunastoletniego chłopca. Temat trudny czy nie? To już przedsionek wieku, kiedy wszystko musi być na czarno. Ale czy zawsze?
Mieliśmy przyjemność współpracować z klientem odważnym, jak na polski rynek. Pokój niekoniecznie musiał być zachowawczy. Mogliśmy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wprowadzić zdecydowany kolor.
Oto co nam wyszło.


Głównym elementem w pomieszczeniu jest modułowy regał z naszej serii COLOR BOX. Na aluminiowych wspornikach zamontowane są pomarańczowe i szare kubiki oraz półki. Regał ma tą przewagę nad innymi, że jego elementy można łatwo demontować i umieszczać w dowolnym, innym miejscu stelaża. Także jeżeli za jakiś czas znudzi nam się obecny układ półek, to możemy go sobie zaaranżować w nowy sposób. O samej serii będziemy jeszcze pisać w oddzielnym poście.


Ponieważ chłopiec jest miłośnikiem książek, rodzicom zależało na wygodnym kąciku do czytania. Kosztem dodatkowego pasma regału udało nam się wygospodarować przestrzeń z dużym, wygodnym fotelem i okrągłym, lakierowanym na pomarańczowo stolikiem. Wygodne łóżko z wysokim zagłówkiem i dwoma pojemnymi szufladami jest także elementem serii COLOR BOX.


Biurko oczywiście umieściliśmy pod oknem. Dzięki temu że do pokoju przylega garderoba, nie było konieczności wstawiania szafy, a tym samym 16-metrowy pokój ma spory oddech.

Komu się podoba, ręka w górę, a komu się nie podoba, to też niech się wypowie:-).