Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

piątek, 6 września 2013

Bardzo mały pokój nastolatki czyli, jak powstał nasz nowy model łóżka z szafą i regałem.

Pokój był rzeczywiście bardzo mały. Niecałe 9 m2.  W dodatku ze skosami. Za zadanie mieliśmy zmieścić w nim: łóżko, szafę, biurko, i duuużo regałów na książki. Wiadomo, uczeń w szkole podstawowej ma pełno książek, zeszytów, ale i ciągle dużo zabawek.
Zaprojektowaliśmy, więc mini-kombajn. Łóżko, szafę i regały w jednym.


Szafa ma we wnętrzu zarówno półki, jak i wieszak. Dodatkowo są tam dwie szuflady na drobiazgi lub np. bieliznę.

Tak wygląda wnętrze naszego łóżka piętrowego z szafą i regałami.

Dodatkowo mamy z obu boków pojemne regały z szufladami na dole. Rozwiązanie bardzo praktyczne do niewielkich pomieszczeń, gdzie trzeba dokładnie przemyśleć, jak zagospodarować przestrzeń.


Ponieważ w pokoju zostało niewiele miejsca, zaproponowaliśmy biurko z serii COLOR CITY, które ma regał i szufladę z boku. Dzięki temu, w tak ciasnym pomieszczeniu, jest do nich swobodny dostęp.
Dodatkowo, nad biurkiem zawisły pojemne regały.


Biurko COLOR CITY występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Kolor korpusu może być biały lub jasno szary. Natomiast dodatki są w pięciu kolorach: żółtym, limonkowym, pomarańczowym, różowym oraz niebieskim.

Na niewielkiej przestrzeni pod skosem zaprojektowaliśmy zamykany, wąski regał. Żółte fronty wykonane są z błyszczącego laminatu, po którym można pisać suchościeralnymi pisakami.

Metalowe uchwyty regału zostały polakierowane na kolor frontów.

Na ściany zaprojektowaliśmy kolorowe pasy tapety z muzycznymi akcentami, ponieważ muzyka jest wielką pasją naszej młodej klientki :-).

Pasy "muzycznej tapety" ożywiły białe ściany.

Mamy nadzieję, że projekt się Wam podoba :-).