Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

wtorek, 12 kwietnia 2016

Nieupoważnionym wstęp wzbroniony czyli pokój piętnastolatka.

15 lat. Trudny wiek. Z pewnością przestajemy już być dzieckiem i rozpaczliwie dobijamy się do świata dorosłych. Co z tego wychodzi? Oczywiście bunt! Z buntu naszego bohatera zrodził się projekt grafitowo-szaro-biały. Zobaczcie, jak wyszło.

Pokój piętnastolatka. Wiszące szafki i regały.

Regały z serii 5Color by Colorato

Cała ściana przy drzwiach zapełniona jest wiszącymi regałami z naszej serii 5Color by Colorato w grafitowym kolorze z popielatymi akcentami. Dodatkowo są tu 2 wiszące szafki z szufladami na różne drobiazgi. Żeby całość nie wyglądała, jak ciężka meblościanka część regałów jest ażurowa, a całość została uniesiona 30 cm nad podłogę. Znacznie łatwiej dopaść tam krnąbrny kurz :-).

Biurko z serii 5Color by Colorato

Biurko z kontenerkiem stanęło na wprost okna z pięknym widokiem na ogród. Natomiast na drugiej ścianie umieściliśmy 2-drzwiową szafę, kontenerek z szufladami o szerokości 100 cm - może służyć także jako siedzisko, oraz łóżko.

Łóżko z serii 5Color by Colorato

Obok wezgłowia łóżka wisi niewielka szafka nocna, Zdecydowaliśmy się na taką zamiast przesuwanego stolika, który zwykle montujemy przy tym łóżku, żeby nawiązać do rozwiązania ściany z regałami.

Łóżko i szafki wiszące z serii 5Color by Colorato

Pokój - widok z góry.

Niebawem następne projekty...4 komentarze:

 1. Fajny projekt, choć dość minimalistyczny...ale dla nastolatka fajny. Na pewno z czasem przybędzie więcej dodatków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię :-)

   Usuń
 2. Dobry projekt a w rzeczywistosci +bałagan i tak więc na prawdę dobry :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wiadomo w dziecięcych i młodzieżowych pokojach bałagan zawsze jest :-). Dlatego warto przewidzieć w takim pomieszczeniu dużą ilość zamykanych szafek.

   Usuń