Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

wtorek, 23 lipca 2013

Niebieski kącik niemowlaka.

Pokój noworodka, to miejsce szczególne. Musi być przytulny, ale i praktyczny z punktu widzenia rodziców. Zaaranżowaliśmy takie miejsc dla maleńkiego Stasia. On jest tu najważniejszy, a rolę drugoplanową grają nasze mebelki z serii COLOR CITY.
Do drewnianego łóżeczka, które rodzice kupili już wcześniej dobraliśmy regał-domek, komodę oraz półkę. Na ścianie zawisły także błękitne lampy-baloniki. Nasze ulubione :-). Rewelacyjnie sprawdzają się w dziecięcych pokojach. Sprawiają maluchom naprawdę dużo radości. Wierzcie nam!   Sprawdziliśmy:-).


Jasnoszary kolor w połączeniu z błękitem mógłby wydawać się chłodny, ale w zestawieniu z drewnianymi elementami zyskał nowy wymiar.


Nasza komoda jest wyjątkowo praktyczna. Ma dwie pojemne szuflady, drzwiczki i z każdej strony podręczne półki, na które można odłożyć drobiazgi, których przy maluchach jest całkiem sporo. Nad komodą zawiesiliśmy też mini-regał, który później można wykorzystać na książeczki. Obok komody stanęła lampa, która daje w nocy delikatne, przyjemne  światło i jest nieoceniona przy przewijaniu:-).Na regale stanęły chwilowo zabawki, których jeszcze jest niewiele. W przyszłości rodzice planują dostawienie kolejnego regału z tej serii oraz skrzynek na zabawki. Czekamy tylko, aż Staś troszkę dorośnie:-).

Błękitny regał-domek, który stanął w pokoju Stasia.
2 komentarze:

 1. Fajna "przestronna" i elegancka stylizacja wnętrza. Dla bezpieczeństwa proponowałbym przesunąć komodę z przewijakiem tak by nie stała pod wiszącą półeczką/mini-regałem (skądinąnd bardzo ciekawą) co zminimalizuje możliwość zachaczenia nią malucha przy podnoszeniu i znacznie ułatwi rodzicom tą czynność.
  Poza tym dla mnie bomba. Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miód na nasze serca kapie:-). Dziękujemy bardzo.

   Usuń