Przejdź do głównej zawartości

Niebieski kącik niemowlaka.

Pokój noworodka, to miejsce szczególne. Musi być przytulny, ale i praktyczny z punktu widzenia rodziców. Zaaranżowaliśmy takie miejsc dla maleńkiego Stasia. On jest tu najważniejszy, a rolę drugoplanową grają nasze mebelki z serii COLOR CITY.
Do drewnianego łóżeczka, które rodzice kupili już wcześniej dobraliśmy regał-domek, komodę oraz półkę. Na ścianie zawisły także błękitne lampy-baloniki. Nasze ulubione :-). Rewelacyjnie sprawdzają się w dziecięcych pokojach. Sprawiają maluchom naprawdę dużo radości. Wierzcie nam!   Sprawdziliśmy:-).


Jasnoszary kolor w połączeniu z błękitem mógłby wydawać się chłodny, ale w zestawieniu z drewnianymi elementami zyskał nowy wymiar.


Nasza komoda jest wyjątkowo praktyczna. Ma dwie pojemne szuflady, drzwiczki i z każdej strony podręczne półki, na które można odłożyć drobiazgi, których przy maluchach jest całkiem sporo. Nad komodą zawiesiliśmy też mini-regał, który później można wykorzystać na książeczki. Obok komody stanęła lampa, która daje w nocy delikatne, przyjemne  światło i jest nieoceniona przy przewijaniu:-).Na regale stanęły chwilowo zabawki, których jeszcze jest niewiele. W przyszłości rodzice planują dostawienie kolejnego regału z tej serii oraz skrzynek na zabawki. Czekamy tylko, aż Staś troszkę dorośnie:-).

Błękitny regał-domek, który stanął w pokoju Stasia.
Komentarze

 1. Fajna "przestronna" i elegancka stylizacja wnętrza. Dla bezpieczeństwa proponowałbym przesunąć komodę z przewijakiem tak by nie stała pod wiszącą półeczką/mini-regałem (skądinąnd bardzo ciekawą) co zminimalizuje możliwość zachaczenia nią malucha przy podnoszeniu i znacznie ułatwi rodzicom tą czynność.
  Poza tym dla mnie bomba. Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miód na nasze serca kapie:-). Dziękujemy bardzo.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Łóżko piętrowe z szafą, regałem i schodkami.

A tak naprawdę, to łóżko piętrowe z szafą, regałem, półką, szafką z drzwiczkami i schodkami pełniącymi także funkcję regału. Uff... Chyba opisaliśmy wszystkie funkcje tego kombajnu.
A! Jeszcze wnętrze szafy. Tak, jak w pozostałych naszych modelach szafa ma na dole dwie szuflady o wysokości 16 cm - takie idealne na gatki i skarpetki :-) oraz po prawej stronie półki a po lewej - drążek. Oczywiście, jak ktoś ma ochotę na inne wyposażenie wnętrza, to wystarczy nam to zasygnalizować. Teraz robimy np. wnętrze szafy z czterema szufladami i drążkiem po lewej, a po prawej stronie będą cztery wysuwane koszyki.
Ponieważ samo łóżko można zobaczyć na naszej stronie http://www.colorato.pl/lozko-z-szafa-regalem-i-schodkami, więc w tym poście postanowiliśmy pokazać propozycję aranżacji pokoju z wykorzystaniem tego modelu. 
A oto ona :-)


łóżko piętrowe z szafą, regałem i schodkami
Oczywiście są dwie wersje tego modelu - ze schodkami po lewej i ze schodkami po prawej stronie. Wersja ze schodkami po lewej str…

Szaro-żółty pokój ze skosami. Nasze projekty.

Z trudnymi sprawami zawsze możecie przyjść do nas. Nie ze wszystkimi oczywiście. Preferujemy te dotyczące projektowania :-).

Dzisiaj kolejny pokój ze skosami. Dla chłopca, więc kolory bardziej "chłopięce". Chociaż właściwie takie rozróżnienie już coraz mniej funkcjonuje. Fakt, że nikt jeszcze nie zamówił u nas różowego pokoju dla chłopca, ale wszelkie pozostałe kombinacje już przerobiliśmy. 
Ponieważ pokoje ze skosami często bywają dość ciemne, więc wolimy stosować tam jasną kolorystykę. Szary z pastelowym żółtym dobrze ze sobą żyją, więc takie połączenie zaproponowaliśmy. Mama dodała jeszcze ze swojej strony odrobinę białego.

I wyszło tak:


Zabudowa pod skosem.
W zabudowie pod skosem zmieściliśmy całkiem dużą szafę, regał na książki, szafkę z trzema głębokimi szufladami oraz mały regał z wyjmowanymi półkami, który ma być przeznaczony na sprzęt grający. Wymiary szafy musieliśmy też dopasować do wymiarówkeyboardu :-).
Biurko pod skosem.
Biurko jest duuuuże. Blat ma 260 cm, ale mieści…

Błękitny pokój dla dziewczynek. Nasze projekty.

Od nowego roku wszedł do naszej palety nowy kolor - błękit lodowy. Troszkę się go początkowo obawialiśmy, bo wydawał się na pierwszy rzut oka bardzo zimny. Okazało się, że przy zastosowaniu odpowiednich dodatków kolor się obronił .  Bardzo dobrze wygląda z białym i różowym. Sprawdzi się też w połączeniu z żółtym. Zastosowaliśmy go w projekcie pokoju dla sióstr - 8 i 10-letniej.

Łóżko piętrowe z regałem oraz tapczanik z serii Color Dream
Pokój dziewczynek jest długi wąski. Ma prawie 4,5 m długości i niecałe 3 m szerokości.  Rzut z góry
Potrzebna była duża szafa i osobne biurko dla każdej z nich. Idealnie wpasowało nam się na jedną ścianę łóżko z regałem oraz tapczanik. Obok stanęła duża szafa z przesuwanymi drzwiami. Aż po sam sufit. Po lewej stronie za drzwiami powiesiliśmy lustro - rzecz niezwykle przydatna w pokoju dziewczynek :-). Pamiętajcie, że nasze meble możemy przystosować do Waszych, indywidualnych potrzeb - zmienić rozmiar, kolor lub funkcję, a także zaprojektować mebel wyłacznie …