Łóżko piętrowe z szafą

Łóżko piętrowe z szafą

czwartek, 12 lipca 2012

Ładne i z pomysłem. Meble UM Project.

UM Project mieści się w Nowym Jorku na Brooklynie. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli. Działają tak, jak kiedyś funkcjonowały niewielkie manufaktury. Projektuje i produkuje designerskie perełki. Także na indywidualne zamówienie. Asortyment nie jest wielki, ale bardzo charakterystyczny. Produkty firmy idealnie nadają się na dodatki do wnętrz.
Na przykład seria kolorowych stołków Milking Stool.

Milking Stool idealny nie tylko do dziecięcego pokoju. Świetnie wyglądałyby także w kuchni i przedpokoju.
photo: Francis Dzikowski

Do stołeczków idealnie pasuje też okrągły stolik Candy. Podobnie, jak stołki występuje w wielu kolorach - od stonowanych po bardzo energetyczne.

Candy Table
photo: Francis Dzikowski

U.M.O2, to tapicerowana wersja kolorowej ławeczki, której można używać w dwóch pozycjach - horyzontalnej i wertykalnej. Ławeczka może być bardzo fajnym akcentem w dziecięcym pokoju. Wycięte otwory służą jako przestrzeń do przechowywania różnych drobiazgów.

Ławeczki U.O.M2 dobrze prezentują się nawet w tradycyjnym wnętrzu.
photo: Francis Dzikowski

Z ostatnich projektów firmy na uwagę zasługują małe roboty, które pełnią też funkcję lampek. Żart we wnętrzu nie tylko dla dzieci.


Craft System.
photo: Francis Dzikowski

Three Ring nawiązuje formą do Milking Stool i Candy Table. To system ławek i stołów opartych na formie okręgu. Elementy można dowolnie ustawiać uzyskując za każdym razem inną formę. Mebel tylko dla kreatywnych:-)

Three Ring
photo: Francis Dzikowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz