Przejdź do głównej zawartości

TURKUSOWO-LIMONKOWE ORZEŹWIENIE. NASZE PROJEKTY.

   Dzisiaj kilka słów i trochę zdjęć opisujących kolejny z naszych projektów. Tym razem w soczystych, intensywnych barwach stonowanych popielatą bazą.
W pokoju o powierzchni 12 m2 udało nam się zmieścić łóżko piętrowe ze schodkami i tapczanem oraz, dla starszego dziecka – kącik do nauki. Kolory ścian, po otrzymaniu od nas próbek kolorystycznych mebli, wybrali sami klienci. Dzięki próbkom udało się idealnie dopasować kolory ścian do mebli.

Łóżko piętrowe ze schodkami z przodu jest świetnym rozwiązaniem do mniejszych pokoi. Szafa pod górnym łóżkiem ma szerokość 120 cm, jak w innych naszych modelach, ale schodki wysunięte są do przodu, przez co szerokość całego zestawu jest krótsza o 50 cm. W standardowym wykończeniu, wnętrze szafy pod łóżkiem wyposażone jest w półki, komodę z dwoma szufladami oraz drążek. W tym wypadku, na życzenie klienta zrobiliśmy same półki i kontener. Wszystko w limonkowo-turkusowych kolorach, żeby po otwarciu szafy też nam było turkusowo-limonkowo. Taka drobna rzecz, a naprawdę cieszy.

Wnętrze szafy pod łóżkiem wg indywidualnego projektu.


Po przeciwnej stronie, przy wejściu do pokoju zaprojektowaliśmy miejsce do nauki dla starszego dziecka. Biurko oparte jest na rzędzie wiszących szafek – z szufladami oraz szafką zamykaną i otwartą. Dzięki takiemu rozwiązaniu układ wgląda lekko, a jednocześnie jest dużo powierzchni do pracy czy dodatkowego sprzętu, jak np. drukarka. Nad biurkiem zaplanowaliśmy układ szafek zamykanych i otwartych o różnych głębokościach.

Ściana z biurkiem i szafkami

Biurko wg indywidualnego projektu.


A tu jeszcze kilka detali świadczących o nienagannym wykonaniu naszych mebli.

Colorato. Drewniany uchwyt szafy


Colorato. Blat biurka oparty na wiszących szafkach.I na koniec jeszcze rzut z góry obrazujący rozmieszczenie mebli na zadanej powierzchni.
Colorato - projekt pokoju dziecięcego z łóżkiem piętrowym.

Mamy nadzieję, że i tym razem Wam się spodobało.

Komentarze

 1. Świetne połączenie kolorystyczne - żywe, intensywne, przełamujące schematy bieli i szarości w pomieszczeniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :-). Większość naszych klientów decyduje się na biało-szare lub biało-grafitowe połączenie, więc taki zestaw kolorystyczny to dla nas miła odmiana w pracy.

   Usuń
 2. Nie wiem dlaczego, bo nigdy nie ciągnęło mnie do takich kolorów, ale to wygląda niesamowicie dobrze! Super realizacja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Szary kolor jednak daje radę w stonowaniu całości.

   Usuń
 3. Kolorystyka trafiona w punkt. Gratuluję, świetny projekt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Coś innego niż wszędzie :) Bardzo ciekawa propozycja na zestawienie kolorystyczne

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe zestawienie kolorystyczne - podoba mi się! :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

BIAŁO-SZARY POKÓJ DLA RODZEŃSTWA. NASZE PROJEKTY.

Trochę czasu minęło od naszego ostatniego posta. Nazbierało się też nowych, fajnych realizacji do opisania. Obiecujemy wszystko nadrobić mimo, że pracy jest moc i na pisanie na bieżąco nie zawsze starcza czasu.
   Dzisiaj chcemy Wam pokazać projekt do którego mamy szczególny sentyment. Jakoś tak ten wystrój kojąco na nas działa i budzi pozytywne emocje. Wbrew oszalałemu ostatnio(?) światu.
   Pomieszczenie jest dość nietypowe, ponieważ bardzo długie i wąskie - ma 5 m długości i niecałe 3 m szerokości. Przeznaczone jest dla rodzeństwa - dziewczynki i chłopca w wieku szkolnym. Docelowo dzieci będą miały osobne pokoje, więc całość musieliśmy zaaranżować tak, żeby później meble można było rozdzielić.

Color Dream łóżko piętrowe z szafą, tapczanem i drabinką.
Zgodnie z sugestią mamy stworzyliśmy dla każdego z dzieci oddzielny kącik. I do pracy i do spania. Do każdego z łóżek przylega duży regał. Szafki otwierane są w systemie tip-on. Całość zaprojektowana jest tak, żeby w przyszłości możn…

MILLENNIAL PINK W POKOJU DLA BLIŹNIACZEK.

W ramach naszego cyklu przedstawiającego nasze projekty prezentujemy pokój dla dwóch dziewczynek. Adresatkami projektu są urocze, siedmioletnie bliźniaczki, zdecydowane zwolenniczki koloru millennial pink. W projekcie wykorzystaliśmy nasz najnowszy model łóżka piętrowego, który od razu zyskał Waszą przychylność. Jest to rozwiązanie ze schodkami z przodu łóżka oraz tapczanem z dwoma dużymi szufladami. To rozwiązanie pozwala na umieszczenie zestawu w pokojach, w których mamy do dyspozycji 330 cm głównej ściany. Jeżeli dolny tapczan zmniejszymy pod materac 180 x 90 cm, to potrzebne byłoby 310 cm ściany. Szafa, jak w innych naszych modelach ma 120 cm szerokości i 134 cm wysokości. We wnętrzu, za schodkami znajdują się półki, natomiast obok jest drążek na ubrania oraz box z dwoma szufladami. Można także zamówić inne rozwiązanie wnętrza, np. z samymi półkami i boxem, ale bez drążka. W każdym stopniu schodków jest schowek. Klapy podnoszone są na teleskopach gazowych, które przyczyniają…

Szaro-żółty pokój ze skosami. Nasze projekty.

Z trudnymi sprawami zawsze możecie przyjść do nas. Nie ze wszystkimi oczywiście. Preferujemy te dotyczące projektowania :-).

Dzisiaj kolejny pokój ze skosami. Dla chłopca, więc kolory bardziej "chłopięce". Chociaż właściwie takie rozróżnienie już coraz mniej funkcjonuje. Fakt, że nikt jeszcze nie zamówił u nas różowego pokoju dla chłopca, ale wszelkie pozostałe kombinacje już przerobiliśmy. 
Ponieważ pokoje ze skosami często bywają dość ciemne, więc wolimy stosować tam jasną kolorystykę. Szary z pastelowym żółtym dobrze ze sobą żyją, więc takie połączenie zaproponowaliśmy. Mama dodała jeszcze ze swojej strony odrobinę białego.

I wyszło tak:


Zabudowa pod skosem.
W zabudowie pod skosem zmieściliśmy całkiem dużą szafę, regał na książki, szafkę z trzema głębokimi szufladami oraz mały regał z wyjmowanymi półkami, który ma być przeznaczony na sprzęt grający. Wymiary szafy musieliśmy też dopasować do wymiarówkeyboardu :-).
Biurko pod skosem.
Biurko jest duuuuże. Blat ma 260 cm, ale mieści…